23 thoughts on “Kibice Irlandii Euro2012 // Irish fans singing The Fields of Athenry vs Spain Euro 2012”

 1. Nie dość że nie potrafisz pisać poprawnie w swoim języku, to jeszcze z czytaniem ze zrozumieniem jest na bakier… Napisałem “kiboli”, rozróżniasz tępaku jeden? Normalny kibic przyjdzie na mecz, pośpiewa i pokibicuje, nie będzie szukał zaczepek i bójek. To właśnie “irole” bawili się najlepiej, a Polscy kibole jak zwykle szukali zaczepki z Ruskimi. Czytaj ze zrozumieniem bo to ty wychodzisz na żałosnego pajaca i analfabete… Kibice są w porządku, w Irlandii jest coraz mniej kiboli i dobrze..

 2. żałosny pajacyku, czym upokorzyli schlane irole polskich kiboli? bo zaśpiewali 5 minut na 3 mecze? nie kompromituj się, widać że masz pojęcie o scenie kibicowskiej jak świnia o lataniu, europie daleko do takiej atmosfery i dopingu jaki jest u nas, ale skąd możesz wiedzieć jak wiedzę czerpiesz z “polskich” mediów, gdyby ciągnęli doping przez 90 minut na każdym meczu, jak to jest w polskiej lidze to mogliby wzbudzić podziw, widać że masz chyba jakieś kompleksy względem Polskich kibiców?

 3. a Ty za to masz pojęcie o światowej scenie kibicowskiej. Zobaczyłeś jedną zajebistą przyśpiewkę i walisz wnioski. Polska liga to czołówka w Europie, liga irlandka to Shamrock Rovers i kilka małych ekip…. więce nie komentuj !

 4. Hehe, za to ty jesteś takim jebanym gamoniem że nie potrafisz nawet po angielsku do nich napisać tego, Irlandzcy kibice upokorzyli tych naszych marnych kiboli ze szmatoklasy…

 5. That’s awsome. Regards from Poland! “Stand up for the boys in green!”. Singing “The Fields of Athenry” while loosing, showed how much you are patriotic, love to your country and team. Respect!

 6. Widzieliście Natalię Siwiec w koszulce Bad Boy Campbell? To dopiero początek! W niedzielę, przed finałem Euro 2012 przy wejściach do warszawskiej strefy kibica każdy może powiedzieć BBC i Solowi Campbellowi, że z Polski nie wraca się w trumnie…

  Wyślijmy trumny do Sola Campbella i BBC! Wypełnimy je pocztówkami z pozdrowieniami z Polski, ze zdjęciami bawiących się kibiców z całej Europy! Potem wyślemy je do Anglii do redakcji BBC i Sola Campbella.

  Start o 17.
  Profil FB: Badboycampbell

Leave a Reply